24 April 2015

Team Building Asia, HongKong Team Building Asia'daki Catalyst Global ortaklarıyla 1,5 günlük bir dizi takım kurma etkinliğine katılmaktadır.

Home Retail Group Katılımcıları, Cataylst Global'in benzersiz konferans etkinliği Boom Time da adrenalin pompalayan bir müzik sergilerken bir yandan da kahkalarla dolu bir etkinlik içinde yer almaktadırlar. Bu herkesi ister istemez içine alan kaynaştırıcı etkinlik Home Retail konferans salonunu daha renkli hareketli bir şekilde herkesi içine alan, heyecanlandıran ve enerji veren bir orkestraya dönüştürmüştür!

Home Retail Group tan bir takım, Catalyst Global interaktif ticari oyunu, Creative Juices e katılmaktadır. Organik meyve sularının kullanımıyla, takımlar; lojistik sorunlarla karı karşıya kalan, uluslararası teslimatlar yapan ve kısıtlı teslim sürelerinin ilerisinde planlama yapan global bir meyve suyu firmasının bir bölümünü temsil ediyormuşçasına hareket etmektedirler. Diğer tüm sorunların yanında, bir dizi karmaşık dağıtım sorununu çözmek amacıyla Creative Juices ile çalışırken, takımdakiler, şirket değerleri, proje yönetimi, stratejik planlama, iletişim ve süreçler arası işbirliği konularında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Takımlar, popüler takım kurma etkinliği olan Flat Out Pyramid de dev bir piramit yapmak üzere ortak vizyon ve hedefler etrafında toplanmak suretiyle stratejik planlama, network oluşturma ve porblem çözümü konualrına dahil olmaktadırlar.

Asya, Home Retail Group İdari Müdürü Anthony Sutcliffe “Organizasyon olarak, her zaman bir sonraki adımın peşinde koşan ve işimizi daha ileriye taşımayı düşünen bir durumdayız, ve bunun önemli bir parçası da farklı bir zihniyeti ve kültür değişimi ortaya koymak şeklinde karşımıza çıkıyor. Bunu yapmanın yolunun da organizasyonumuzda uygulamayı istediğimiz bir dizi değer etrafında gerçekleşeceğine karar vermiş bulunuyoruz. İşte bunlara hedeflerimiz diyoruz. Bunların birkaç günü aşkın süredir gerçekleştirmekte olduğumuz etkinliklerle kesinlikle karşılanmış olması gerekiyor. Değerlerimiz etrafında enerji dolu ve inanılmaz derecede başarılı bir şekilde pek çok aktivite gerçekleşti ve gerçekten çok başarılı bir etkinlik yaşadık." şeklinde görüşlerini belirtmektedir.

.